Saadet Sultanbeyli’de Mahalle hamle programları devam ediyor

2019 Yerel Seçim startını veren Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı, mahalle hamle programlarına devam ediyor.

Saadet Sultanbeyli’de Mahalle hamle programları devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde Mimar Sinan Mahallesi hamle çalışmasını tamamlayan Saadet Partisi  Sultanbeyli İlçe Teşkilatı, Adil Mahallesi'nde de hamle çalışmasını tamamladı. Yaklaşık bir hafta boyunca tüm teşkilat ve mahalle yönetiminin katılımı ile üye, müşahit, etkili fert, esnaf ziyareti yapıldı. Programın finali ise Vahdet Caddesi üzerinde Bekir Akay Mahalle Salonunda  halk buluşması ile sonlandı.

 

MAHALLE HALKI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Mahalle ve ilçenin sorunlarının konuşulduğu Mahalle Buluşmasına Adil Mahallesi halkı yoğun ilgi gösterdi. Programa katılan Adil Mahallesi nin bir önceki muhtarı Bekir Akay kısa bir selamlama konuşması yaptı. Sultanbeyli'nin oluşmasında Refah Partisi'nin büyük bir önem taşıdığını vurgulyan Akay, halkımız bugün Sultanbeyli'de mülk sahibi olmuşsa bunu Milligörüşün belediyesi sayesinde edinmiştir dedi.

 

SEÇİM MEŞALESİNİ YAKTIK

Bekir Akay sonrası söz alan Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Fetullah Bülbül, seçim arefesinde sizlere geldiğimizde seçim var geldiniz diye sitemde bulunuyorsunuz ve bu eleştirinizi kabul ediyorum. Bizde seçim olmadığı bir dönemde sizlerin kapısını çalıyor     derdimizi, meramımızı anlatıyoruz. Evet bugün bir seçim yok ama Sultanbeylimizin derdi çok. Biz bu dertleri kapı kapı,sokak sokak, mahalle mahalle  gezip anlatacağız. Bu bağlamda bu aksam Adil Mahallesinde sizlerle beraberiz. Önümüzdeki haftalarda diğer mahallelerimizde olacağız ifadelerini kullandı. Bülbül'ün konuşması sonrası mahalle sakinleri ilçe ve mahalle ile ilgili sorularını ilçe başkanına yöneltti. Başkan Bülbül sorulara tek tek cevap verdi.18 Ekim 2017 Çarşamba 17:07

http://www.habersultanbeyli.com/haber/saadet-sultanbeylide-mahalle-hamle-programlari-devam-ediyor-1082.html