Şenol Ata, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkan adaylığını açıkladı

2017 yılı içerisinde Türkiye'deki tüm il ve ilçe teşkilatlarında kongresini gerçekleştirecek olan AK Parti’de kongre heyecanı başladı. Şenol Ata, önümüzdeki, haftalarda Sultanbeyli’de yapılması planlanan AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Şenol Ata, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkan adaylığını açıkladı

ATA, “ADAYLIĞIM BİREYSEL DEĞİL ORTAK AKLIN HAREKETİDİR”

“Sultanbeyli İçin Yola Çık Yol açık” sosyal paylaşım sayfasından kamuoyuna adaylığını duyuran Sultanbeyli Sancaktepe Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şenol Ata, “Uzun yıllardır Sultanbeyli’de siyaset yapan, AK Partimizin kuruluş aşamasında yer alan kurucu ağabeylerimiz, il ilçe ve belediyemizin çeşitli kademelerinde görev almış birçok emektar isim ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın dava bilincine hizmet etmek isteyen İş adamı, genç siyasetçiler ve ülkesine hizmet etmek isteyen büyük bir çoğunluğun ortak kararı ile önümüzdeki haftalarda Sultanbeyli’de yapılması planlanan İlçe Başkanlığı kongresine aday olarak yola çıkma kararı aldık” dedi.

 

 “DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN” SLOGANIYLA YOLA ÇIKILMIŞ

Parti Genel Merkezi’nden birçok ağabey ve büyüklerle çeşitli istişarelerin yapıldığını belirterek böyle bir yola girildiğini sayfasında paylaşan Ata;  “ Bizlerin almış olduğu bu karar, yaşamış olduğumuz Sultanbeyli’nin AK kadrolarla daha güçlenmesi daha iyi bir yerlere getirilmesi ve var olan çıtanın üst sekmenlere taşınması adına alınmış bir karardır. ‘Daha iyisini yapmak için’ sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda, niyetimiz kimseyi karalamak, emeklerini yok saymak ve kimseyi tenkit etmek adına değildir. Daha iyisini yapmak, daha iyiye ulaşmak adınadır” dedi.

 

LİDERİMİZİN, “DAVAYA OMUZ VERİN” ÇAĞRISIDIR BİZİ YOLA ÇIKARAN GÜÇ

Kamuoyuna yapılan açıklamasını şu sözlerle sürdüren Şenol Ata; 2004 ve 2009 yılları arasında İlçeme hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday adayı olmuştum. O tarihlerde parti büyüklerimiz partimizden başka kardeşlerimizle yol alacaklarını ifade etmişler ve bizlerde buna saygı göstererek beklemeye geçmiştik.  Son zamanlarda liderlerimiz Recep Tayyip Erdoğan, her konuşmasında kenarda bekleyenlere seslenerek, “Davaya el atmalarını, davaya omuz vermelerini’ ifade ediyor. Bizlerde, partinin neferleri olarak liderimizin bu çağrısına kulak veriyor ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan İlçe Başkanlığı kongresinde herkesi kucaklayacak bir liste ile ‘daha iyisini yapmak için’ sloganıyla yola çıkacağımızı beyan ediyoruz” ifadelerine yer verdi. 11 Eylül 2017 Pazartesi 11:08

http://www.habersultanbeyli.com/haber/senol-ata-ak-parti-sultanbeyli-ilce-baskan-adayligini-acikladi-1057.html