kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Gündem Sultanbeyli Uyuşturucu Batağında

Sultanbeyli Uyuşturucu Batağında

Yürek yakan görüntüler Sultanbeyli’de çekildi. Çeşitli uyuşturucu maddeleri kullanmış ve kendinden geçmiş yaklaşık 15 gencin, yürek sızlatan görüntüleri kameraya yansıdı.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2017 Pazartesi 00:20
Sultanbeyli Uyuşturucu Batağında
Sultanbeyli’nin en yoğun caddelerinden biri olan Atatürk Caddesi ile TEM otobanı arasında bulunan yeşil alan içinde gündüz saatlerinden çekilen görüntüler, “bu kadarına da pes dedirtti”. Yaklaşık 15 gencin, başta “bonzai” olmak üzere tiner ve bali gibi kafa yapıcı maddeleri kullanmaları sonucu yerde hareketsizce yattıkları görülürken, ayakta olan gençlerin ise yürümekte zorlandıkları görüldü. 15 ile 20 yaş arasında ki, gençlerin yürek yakan görüntüleri, gençliğin nasıl bir bataklık içerisine sürüklendiğini gözler önüne serdi. Her gün artan benzer görüntüler karşısında tedirgin olan çevre halkı ise, yetkililerden yardım istedi.

BU SORUN HERKESİN DERDİ OLMALI

Yürek sızlatan görüntüleri canlı canlı gören ve gördüğü görüntülerden duyduğu rahatsızlığı dile getiren TUMBAK Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kalay, “ Bu bizim insanlığımızın ayıbıdır. Bir gençliğin yok oluşunu sadece tebessümle izliyoruz. Toplumsal bir sorun olan bu vakanın ortadan kalkması için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Bunun için sadece devletten yardım beklememek gerekiyor. Herkesin ve herkesimin fedakârlık yapması gereken bir konu. Bu toplumsal bir sorun ve bu sorun herkesin derdi olmalı” diye konuştu. Haber kaynağı: haberimnet.net

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık