kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Gündem Sultanbeyli Günlük Gazetesine Kavuşuyor

Sultanbeyli Günlük Gazetesine Kavuşuyor

Sultanbeyli ve bölge halkı artık haberleri günlük okuyacak. Sultanbeyli’nin en köklü gazeteleri YÖRE HABER, GERÇEK MEDYA gazetelerinin ortaklaşa çıkaracağı günlük gazete GERÇEK VİZYON, yakında okuyucu ile buluşacak.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2011 Perşembe 00:37
Sultanbeyli Günlük Gazetesine Kavuşuyor
SULTANBEYLİ’NİN GÜNLÜK GAZETESİ

Sultanbeyli’nin günlük gazetesi olma özelliğini de taşıyacak olan gazetenin baskı tesisi hazır hale getirildi. Prova baskıların yapıldığı gazete tesisinde heyecan dorukta. Güçlü, deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile yayın hayatına başlayacak olan günlük gazete, Sultanbeyli’nin nabzını da tutacak. İlçedeki aktüel olaylar, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının etkinlikleri, bölgede yaşanan siyasi ve güncel olaylar günlük gazete ile bölge halkına yansıyacak. Bölgede yaşanan olaylar tarafsız, objektif ve hızlı bir şekilde okuyucu ile buluşacak.

BÜYÜK BİR EKSİKLİK GİDERİLİYOR

1989 yılında büyük göç alarak belde olan Sultanbeyli, 2000’li yıllara kadar yerel gazetenin eksikliğini yaşadı. 2000’li yıllardan sonra Sultanbeyli ve bölge ilçelere yayın yapmaya başlayan GERÇEK MEDYA ve YÖRE HABER gazeteleri günümüze kadar ilçenin ve bölgenin yerel gazete sıkıntısını bir nebze olsun giderdi. Dünyada en hızlı bayatlayan materyalin haber olduğuna kanat getiren GERÇEK MEDYA ve YÖRE HABER gazetelerinin sahipleri güç ve tecrübelerini birleştirerek ilçenin günlük gazete eksikliğini giderme kararı aldı. Öncelikle matbaa tesislerini ilçeye kazandıran deneyimli üç gazeteci, çok kısa bir zamanda da günlük gazeteyi okuyucu ile buluşturacak. Altyapısı tamamlanan gazetenin ilk sayısı merakla bekleniyor.

Gazeteye irtibat 0216.398 88 83 no'lu telefondan ve  gercekvizyon@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Gazeteyi www.gercekvizyon.com sitesinden de takip edebilirsiniz


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık