kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Siyaset Saadet'te Mahalle hamle çalışmaları başladı

Saadet'te Mahalle hamle çalışmaları başladı

Saadet Partosi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı 2019 yılında yapılacak olan yerel secimlerin startını verdi. Mimarsinan Mahallesi'nde hamle çalışması yapan teşkilat mensupları finali halk meclisi ile noktaladı.

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2017 Salı 19:07
Saadet'te Mahalle hamle çalışmaları başladı

SEÇİM STARTI VERİLDİ

2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler için start veren Saadet Partisi Sultanbeyli İlçe Teşkilatı onbeş mahallede hamle programını başlatı. Mimarsinan mahallesi ile startı veren İlçe Teşkilatı mahallede bulunan üyelerini, sandık müşahitlerini ve esnafı ziyaret etti.

ESNAF İLGİYLE KARŞILADI

Seçimin olmadığı bir dönemde kapılarının çalınmasından memnun olan mahalle esnafı, 'genelde seçim döneminde kapılarımız çalınıyor. Seçimin olmadığı bir dönemde Saadet Partisi'nin kapımızı çalması bizleri mutlu etti' ifadelerini kullandılar.

HALK MECLİSİ İLE FİNAL YAPILDI

Bir hafta boyunca Mimarsinan Mahallesi'nde çalışma yapan Saadet Partisi İlçe Teşkilatı, mahalle hamle çalışmasını Halk Meclisi ile noktaldı. Mahallede bulunan Türkmeşen Köyü Derneğinde halk meclisini gerçekleştiren Saadet Sultanbeyli, mahalle halkının sorunlarını yerinde dinledi. Belediye Meclis Üyesi İsmail Yılmaz ve İlçe Başkanı Fetullah Bülbül'ün konuşmacı olarak katıldığı halk meclisinde mahalenin sorunları masaya yatırıldı. Tek tel söz alan mahalle halkı, Mimarsinan Caddesine yapılan geniş kaldırımlara, uygulama alanında bırakılan arsalarının akıbetinin belli olmamasından, mahalledeki ulaşım yetersizliği gibi birçok konu hakkında şikayetlerini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın boynuz ödülü, dalga konusu oldu!

Altın boynuz ödülü, dalga konusu oldu!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık