kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Siyaset Ömer Özkartal, Aday Adaylığını Açıkladı

Ömer Özkartal, Aday Adaylığını Açıkladı

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı ve Sultanbeyli’li İşadamı Ömer Özkartal, İstanbul 1. Bölgeden Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2011 Pazar 00:42
Ömer Özkartal, Aday Adaylığını Açıkladı
Adıyamanlılar Vakfı Başkan yardımcısı Av. Abdurrahman Dursun ile birlikte Sütlüce’de bulunan AK Parti İl Başkanlık binasına giderek burada İstanbul AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu ile görüştükten sonra İstanbul 1. Bölgeden aday adaylık başvurusunu yapan Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, AK parti’nin İstanbul İl Yönetim kurulu kurucu üyeliği ve 3 yıl Sultanbeyli ilçe başkanlığını yaptı, 2006 yılında AK Parti İl parti içi Demokrasi hakem Kurulu üyeliği görevinde bulundu.

2002 yılında 22. dönem AK Parti Milletvekili adayı, 2007 yılın da ise 23. dönem AK Parti Milletvekili adayı oldu. 1999 yılında Sultanbeyli ilçesi Fazilet partisi İl genel meclisi üyeliği yapan Özkartal, Deri sektöründe 8 yıl İTO Meclis Üyeliği ile birlikte MÜSİAD ve İŞHAD üyeliğini yaptı.

30 yıllık iş, sivil toplum kuruluşlarındaki birikimi ve siyasi faaliyetler deneyimini toplumun yararına kullanmak için aday adayı olduğunu kaydeden Özkartal, "Gelişen ve hızla büyüyen bir Türkiye'nin gelecek nesile miras bırakacak en önemli yegâne temeli dürüstlüğe dayalı temiz siyasettir. Bunu başardığımız an görevimizi en iyi şekilde ifa etmiş oluruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık