kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Gündem Kaymakam Özefe görevine başladı

Kaymakam Özefe görevine başladı

Mersin’in Erdemli Kaymakamlığından Sultanbeyli İlçesine atanan Kaymakam İbrahim Özefe görevine başladı. Kaymakamlık önünde kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri tarafından karşılanan Kaymakam Özefe, daha sonra makamına geçerek ilçe hakkında daire müdürlerinden bilgi aldı. Sultanbeyli’nin güzel bir ilçe olduğunu dile getiren Kaymakam Özefe, ilçede her kesimle el ele vererek, ortak aklı ön plana çıkararak ilçeye en güzel şekilde hizmet edeceklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 27 Ağustos 2013 Salı 15:30
Kaymakam Özefe görevine başladı
ÖZEFE, DAİRE MÜDÜRLERİNDEN İLÇE İLE İLGİLİ BİLGİ ALDI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından 8 Mayıs tarihinde onaylanan Valiler Kararnamesi ile Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan terfi alarak Nevşehir iline vali olarak atanmıştı. Sultanbeyli için bir ilk olan bu atamanın ardından bu güne kadar makama Tuzla Kaymakamlığı tarafından vekâlet ediliyordu. 20 Temmuz’da Resmi Gazete’de yayınlanan son kararname ile Sultanbeyli Kaymakamlığı görevine 2008 yılından bu güne Mersin’in Erdemli ilçesinde görev yapan İbrahim Özefe atandı. Sultanbeyli’nin yeni Kaymakamı İbrahim Özefe, geçtiğimiz Cuma günü iş başı yaptı. Hükümet Konağı binası önünde kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri tarafından karşılanan Kaymakam Özefe, daha sonra makamına geçerek ilçe hakkında daire müdürlerinden bilgi aldı. Sultanbeyli’nin güzel bir ilçe olduğunu dile getiren Kaymakam Özefe, ilçede her kesimle el ele vererek, ortak aklı ön plana çıkararak ilçeye en güzel şekilde hizmet edeceklerini söyledi.

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Sultanbeyli Kaymakamı İbrahim Özefe’nin göreve başlamasıyla birlikte ziyaretler de başladı. Gazete yöneticilerimiz Recep Karakoç ve Ömer Faruk Gerçek de dün Kaymakam Özefe’yi makamında ziyaret etti. İlçe ile ilgi değerlendirmede bulunan Özefe, “İstanbul'un eski ama bir o kadarda yeni olan güzide ilçesinde göreve başlamanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

KAYMAKAM ÖZEFE KİMDİR?

1966 yılında Konya’nın Çumra İlçesinde doğdu. İlköğrenimini ve Liseyi Çumra’da bitirdi. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. Selçuk Üniversitesinde Yönetim Bilimleri Dalında Yüksek Lisans yaptı. Meslek hayatına 1989 yılında Trabzon’da Kaymakam adayı olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Aksaray İli Güzelyurt Kaymakamlığı, Diyarbakır İli Dicle Kaymakamlığı, Bitlis Vali yardımcılığı, Edirne İli Enez Kaymakamlığı, Kayseri İli Pınarbaşı Kaymakamlığı, Giresun İli Görele Kaymakamlığı görevinde bulundu. 2 Eylül 2008 tarihinden bu güne Erdemli Kaymakamlığı görevini yürüten Özefe, 20 Temmuz’da Resmi Gazete’de yayınlanan son kararname ile Sultanbeyli Kaymakamlığı görevine atandı. Özefe evli ve iki çocuk babası.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık