kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Siyaset Has Parti Kadın Kolları’ndan Hastane Ziyareti

Has Parti Kadın Kolları’ndan Hastane Ziyareti

Sultanbeyli Kadın Kollarının Yürütmüş olduğu günlük programlar doğrultusunda gündem hastane ziyaretleriydi. Ekip, hastane ziyaretleri çerçevesinde ilk olarak Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Saygı Hastanesi’ni ve buradaki hastaları ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2011 Çarşamba 14:44
Has Parti Kadın Kolları’ndan Hastane Ziyareti

Hastanenin Halkla İlişkiler Müdiresi Sayın Seval Yönten'in nezaretinde cerrahi servisinde yatmakta olan Şefik Burcumlu ve Osman Öztürk beyefendiler, kadın doğum servisinde bulunan Safure Özkaya, Güler Karaaslan ve Tuğba Çetinkaya ziyaret edildi. Hastalara ve yakınlarına, karanfille birlikte broşür takdim edildi. Has Parti Kadın kolları ekibi geçmiş olsun dilekleriyle birlikte parti hakkında tanıtım konuşmaları da yaptılar.


Ekiptekiler ayrıca, hastane koridorunda bulunan vatandaşlara da karanfil takdim ettiler.

Halkın Sesi Sultanbeyli'den Yükseldi

Sultanbeyli Kadın Kollarının saha çalışmalarına halkın ilgisi büyük oluyor. Geçtiğimiz günlerde gençlik kollarının da vermiş olduğu destekle ilçe meydanında stand turularak kapsamlı broşür dağıtımı yapıldı. Hanımların kendi el emekleri ile yaptıkları ikramlar da halka dağıtıldı ve ikramlarla birlikte vatandaşların partiye üyelik işlemleri yapıldı. Ayrıca partiye üye olan Sultanbeyli’lilere karanfil de takdim edildi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık