kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Gündem Esnaf, Şenol Ata ya sırt çevirmeyiz..

Esnaf, Şenol Ata ya sırt çevirmeyiz..

İstanbulun en başarılı ve büyük bütçeli esnaf kooperatiflerinden biri olan Sancaktepe Sultanbeyli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin olağan genel kurulu 14 Ocakta Elit Düğün ve Kongre Salonunda gerçekleştirilecek.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2017 Salı 13:20
Esnaf, Şenol Ata ya sırt çevirmeyiz..
DESTEK ÇIĞ GİBİ
Her fırsatta \"evladım gibi görüyorum\" dediği kooperatifi başkanlık yaptığı süreçte parmakla gösterilen kurum konumuna  getiren Şenol Ata,  bayram havasında geçmesi beklenen genel kurul için çalışmalarına hız kesmeden  devam ediyor. Bu süreçte ziyaretlerini yoğunlaştıran Şenol Ata\'ya  kooperatif ortakları, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve esnaftan da  destek çığ gibi büyüyor.

ESNAF DİK DURUYOR: SIRT ÇEVİRMEYİZ
Geçmişini bildikleri, dişiyle tırnağıyla kazıyarak bir yere gelen ve en önemlisi de geldiği yeri hiçbir zaman unutmayan Şenol Ata gibi bir değere sahip olmanın kendileri için bir gurur kaynağı olduğuna vurgu yapan esnaf \"zor günümüzde yanımızda olana iyi günümüzde sırt çevirmeyiz\" diyerek desteklerini açıkça ifade ediyor.

BAŞKAN ATA İLGİDEN MEMNUN KALDI
Gösterilen  ilgiden son derece memnun kaldığı gözlenen Başkan Ata da, hayatının  her alanında  kendisine verilen desteği boşa çıkarmadığını belirterek, \"14 Ocak\'ta gerçekleştireceğimiz genel kurul projelerimiz için bir milat olacak. Göstermiş olduğunuz ilgi ve vermiş olduğunuz desteğe kayıtsız kalmayacağımızı bilmenizi isterim. Ülke olarak   herkes için \'zor\' tabir edebileceğimiz bir süreçten geçiyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan dönemdeyiz. İnşallah bu dönemi de esnafımızla el ele vererek en kongreyi atlatacağını\" şeklinde konuştu.

ATA: ESNAFIMIZ NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR
Sıfırdan aldığı kooperatifi günümüz şartlarında ulusal bir bankanın vermiş olduğu yıllık kredi tutarının iki katı, üç katı  fazlasını verebilecek konuma getiren Başkan Ata, sözlerini şöyle sürdürdü: \"Her zaman istikrar yanlısı bir adam oldum. Yaptıklarıyla övünen, bunu birilerinin gözüne sokmak için gayret edenlerden olmadım hiçbir zaman... Sıfırdan aldığım bir kooperatif vardı ve bugün geldiğimiz nokta  ortada. Herkes, özellikle de benim esnafım, neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Beni bu kurumun başına sizler getirdiniz. Ve buradan da ancak sizin rızanızla inerim,\" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık