kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Siyaset Ata: Davaya omuz, teşkilata heyecan vermek için yola çıktık

Ata: Davaya omuz, teşkilata heyecan vermek için yola çıktık

Ortak akıl Ortak Gelecek Hareket’inin öncülüğünde Sultanbeyli AK Parti İlçe Başkanlığına aday olan Sultanbeyli Sancaktepe Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şenol Ata, adaylık süreci ile ilgili gazetemize önemli açıklamalarda bulundu. Dönemin durmak değil, davaya omuz vermek dönemi olduğunu ifade eden Ata: “inananlar için rahatlık yoktur. İnandıkları dava uğrunda çileler vardır. Güçlü Türkiye’nin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmesi için birilerinin davaya omuz vermesi gerektiğine inandığımız için yola çıktık.” dedi.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2017 Cumartesi 18:51
Ata: Davaya omuz, teşkilata heyecan vermek için yola çıktık

ORTAK AKIL ORTAK GELECEK HAREKETİ SULTANBEYLİ’NİN ÖZETİDİR

Konuşmalarının başında yol yürüğü ‘Ortak Akıl Ortak Gelecek Hareketi’nin özetini yapan İlçe Başkan adayı Şenol Ata: “Yola çıktığımız arkadaşlar, Sultanbeyli’de davamızın daha iyi yerlere gelebilmesi için mücadele etmiş kişilerden oluşuyor. Yola çıkan her bir kardeşimizin yüreğinde bu davaya hizmet etmek aşkı var. Güçlü Türkiye’nin öncelikle 2019 Başkanlık seçimi akabinde 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmesi için birilerinin davaya omuz vermesi gerektiğine inandığımız için Sultanbeyli’nin özeti olan kardeşlerimizle bir yola çıktık. İnanıyoruz ki, alanlarında ve parti kademelerinde çeşitli görevlerde bulunmuş bu tecrübeli kardeşlerimizle, davamıza ve ilçemize daha iyisini sunabileceğiz” ifadelerini kullandı.

DAVAYA OMUZ VERMEK ASLİ GÖREVİMİZ

Konuşmasını şu sözlerle sürdüren Ata: “İnandığımız değerlerin yüceltilmesinde, nemelazım demeden yarınlarımız için, yeni ve güçlü Türkiye’nin inşasında bir tuğla olmak istiyoruz. Zulme rıza göstermeyen, mazlumun yanında, inanç ve değerleri yaşatabilmek, Hakk’ı tutup kaldırabilmek için yola çıktık. Bulunduğumuz ilçede partimizin daha yükseklere ve daha iyi temsil edilmesine katkı sunabilmek için harekete geçtik” dedi. 

 “ZAMAN ZİRVEDE VE YENİDEN BERABER OLMA ZAMANI”

Ata, zamanın zirvede olmanın ve beraberlik zamanı olduğunun altını çizerek, “Zaman yeniden zirveye ulaşmak, kenetlenmek, bir ve beraber olma zamanıdır. Kin ve nefret tohumu ekmeden, gönüller yapabilmek bu davaya hizmettir. İrademizi yalnızca Allah’a teslim etmek, bize inanları, dava arkadaşlarımı ortak bir idealde toplayıp liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a güç katabilmenin adıdır ‘Ortak akıl Ortak Gelecek Hareketi’ şeklinde konuştu.

“DOĞRU MÜCADELELER BİZLER İÇİN İMTİHANDIR”

İlçede kimsenin davaya küsme hakkının olmadığını dile getirerek konuşmasına devam eden Şenol Ata: “Aslında her mücadele bizler için bir imtihandır. Köşesine çekilmiş, umutsuzluğa düşmüş, geleceği için bugününden feragat edemeyenler ancak başkalarının kölesi olacaktır. Biz Hakk’a kul, halkımıza da hizmetçi olmak için yola çıkıyoruz. Sizlerden âcizane tek isteğim, bu çileli yürüyüşümüzde dualarını ve desteğinizi bizlerden esirgememenizdir. Biz kalben inanıyoruz ki kul sebep işler takdir Allah’ındır. Ve bizlere de tevekkül etmek düşer.

DEĞİŞİM TABİ BİR OLGUDUR

 Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın son zamanlarda “kimsenin kenarda bekleme lüksü yoktur” diye bangır bangır bağırdığı bir dönemde bizlerde bu çağrıya kulak vererek sahaya inmiş bulunuyoruz diyen Sultanbeyli AK Parti İlçe Başkan Adayı Şenol Ata: “Türkiye’nin değişim talebine cevap vermek üzere kurulan AK Parti için değişim tabi bir olgudur. Bizler bu değişimde fert olarak koltuk kapma derdinde değiliz. Harekete bulunan her bir arkadaşımızın gönlünde ve yüreğinde bu ilçeye bu davaya hizmet etme gibi bir derdi var ve dert ile yola çıktıklarını” ifade etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Altın boynuz ödülü, dalga konusu oldu!

Altın boynuz ödülü, dalga konusu oldu!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık