kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Ana Sayfa Gündem 1 Mart Muhasebeciler Günü Sultanbeyli’de Kutlandı

1 Mart Muhasebeciler Günü Sultanbeyli’de Kutlandı

İSMMMD (İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği) Meslekte Birlik Grubu Sultanbeyli İlçe Temcisi Vedat Kibar’ın başkanlığında Sultanbeyli Vergi Dairesi bir ziyarette bulundu.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2011 Cuma 16:03
1 Mart Muhasebeciler Günü Sultanbeyli’de Kutlandı


İSMMMD (İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği) Meslekte Birlik Grubu Sultanbeyli İlçe Temcisi Vedat Kibar’ın başkanlığında, yönetim Kurulu Üyeleri Veli Gündoğdu, Hasan Kuvvet, Alptekin Bal, Mete Akyol, Salih Karayel, Mahfuz Kıyıcı, Salman Aktemur, Raşit Yıldırım, Murat Güvercin, 1 Mart Muhasebeciler Günü ve Vergi Haftası münasebeti ile Sultanbeyli Vergi Dairesi bir ziyarette bulundular.

Vergi Dairesi Müdiresi Figen Söylev ve Müdür Yrd. hazır bulunduğu görüşmede, ilçe temsilcisi SMMM Vedat Kibar Meslekte Birlik Gurubu Sultanbeyli Temsilciliği olarak Sultanbeyli’de ki meslektaşlarımızın kendilerini hem mesleki hem de sosyal ve kültürel anlamda geliştirebilmeleri adına Meslekte Birlik Grubu olarak yapmakta oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Daha sonra söz alan heyetteki diğer Mali Müşavir arkadaşlar ilçemizdeki vergi dairesi çalışanların diğer ilçelerdeki çalışanlara nazaran biz meslektaşlara daha içten samimi ve sorunların çözümü konusunda iyi niyetli ve yardımsever davranışları ve tavırlarından dolayı müdüre hanıma teşekkürlerini iletiler.

Vergi Dairesi Müdürü Figen Söylev hanımefendi de mali Müşavirlerin 1 Mart Muhasebeciler gününü kutlayıp bu nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerini ilettikten sonra ilçemizdeki Mali Müşavirlerle pek sık bir araya gelemediği sadece vergi dairsinde kesininde de muhatap olduğu konularda ilgili firmaların Mali Müşavirleri ile zaman zaman ile tanışabildiğini ve görüş alışverişinde bulunduklarını, birbirimizi anlama ve tanıma adına bu ziyaretin bir başlangıç olmasını arzuladığını ve Vergi dairesinin İlçemizde faaliyette bulunan tüm meslektaşlara açık olduğunun istedikleri zaman kendisinden ve çalışma arkadaşları Müd. Yardımcılarından mevzuata ve uygulamalara ilişkin bilgi alabileceklerini belirttikten sonra Sultanbeyli Meslekte Birlik Gurubuna yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür edip başarılar diledi.

Bilindiği üzere İSMMMD (İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği) Meslekte Birlik Grubu Mayıs 2010 da yapılan İSMMMO (İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ) seçimlerine yeni bir vizyonla girerek 9 üyeli yönetim kuruluna 3. Denetim ve disiplin kuruluna da 1 er üye olmak üzere toplamda 5 üyesini oda yönetimine sokmayı başarmıştı. Bu seçimlerde çok yoğun bir çalışma yürüten Sultanbeyli Meslekte Birlik Gurubu ilçemizdeki Mali Müşavirlerden SMMM Veli Gündoğdu, SMMM Hasan Kuvvet, SMMM Bülent Menteşe Meslekte Birlik Grubu adına TÜRMOB (Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği) delegesi seçilmesi sağladı.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

AYGAD birlik ve beraberlik mesajı verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık